Zabiegi kosmetyczne – hydrabrazja

Zabiegi kosmetyczne – hydrabrazjaUsługi kosmetyczne cieszą się coraz to większą popularnością. Z tego typu możliwości korzysta coraz więcej osób, którym zależy na poprawie wyglądu swojej skóry. Obecnie wiele informacji na ich temat jesteśmy w stanie pozyskać ze stron internetowych, które poświęcone zostały podobnej tematyce. Zdecydowanie warto jest mieć na uwadze ten fakt, a na pewno nie będziemy żałować raz podjętej przez nas decyzji. Hydrabrazja, która nazywana jest również mikrodermabrazją wodną, to zabieg oczyszczający, podczas którego używa się wody. Jego pierwszym etapem zabiegu jest oczyszczenie skóry z zalegającego łoju i zaskórników przez zasysanie.

Zabieg pod ciśnieniem

Cały zabieg odbywa się pod ciśnieniem. Następnie wykonuje się mikrodermabrazję wodną, czyli z kolei złuszczenie naskórka przy użyciu głowic ściernych o różnej grubości. Warto jest zdawać sobie sprawę z faktu, że są one dopasowywane do rodzaju skóry. Podczas zabiegu woda chłodzi skórę i dba o to, aby załagodzić dyskomfort towarzyszący złuszczaniu i dodatkowo ją nawilża. Hydrabrazja jest przeznaczona dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej i naczynkowej. Zanim udasz się do salonu musisz pamiętać o tym, że cena zabiegu: wynosi ok. 200 zł. Miej również na uwadze fakt, że oczyszczanie twarzy czyli mikrodermabrazja diamentowa nazywana jest także mikropeelingiem kontrolowanym.

Ścieranie naskórka

Polega na łagodnym, w pełni kontrolowanym ścieraniu naskórka – tak więc warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu. Wszystko odbywa sięza pomocą diamentowych głowic z wykorzystaniem próżni. Mikrodermabrazja oczyszcza skórę z wągrów, martwych komórek oraz ułatwia przenikanie składników aktywnych. Pamiętaj również o tym, że ikrodermabrazja diamentowa jest przeznaczona dla osób z cerą problematyczną i zanieczyszczą skórą. Zdając sobie sprawę z tego faktu możliwy stanie się świadomy wybór najlepszego dla nas rozwiązania.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz