Outsourcing płac

Outsourcing płac obejmuje między innymi takie zadania, jak: naliczanie wynagrodzenia dla naszych pracowników, sporządzania, a także dostarczenie do zakładu ubezpieczeń społecznych deklaracji rozliczeniowych, sporządzanie oraz dostarczanie informacji podatkowych do urzędu, przygotowanie zestawień dla GUS, sporządzanie zaświadczeń o naszych zarobkach i wiele więcej tego typu usług.

Natomiast outsourcing usług księgowych to nic innego, jak prowadzenie i zarządzanie naszą księgowością, jest także dużo tańsze niż zatrudnienie prywatnej księgowej, która będzie zajmować się naszymi wszystkimi sprawami, a jej wynagrodzenie będzie dochodzić do paru tysięcy złotych.

Oszczędności

Aktualnie w czasie kryzysu, każdy z nas szuka oszczędności zarówno na pracownikach, jak i w innych miejscach, dlatego też outsourcing usług księgowych to idealne wyjście, aby oszczędzić nawet 1500złotych miesięcznie. Dodatkowe oszczędności, może nam również przynieść outsourcing kadr i płac, polega to na zleceniu zewnętrznej firmie zadań związanych z prowadzeniem ewidencji badań lekarskich, rejestracja pracowników, jak i członków ich rodzin w zus, przyjmowanie, jak i zwalnianie pracowników w tym osoby zza granicy, tworzenie świadectw pracy i podobnych dokumentów dotyczących naszych pracowników, tworzenie dokumentacji do gus z zakresu sprawy czysto personalnych, dodatkowo osoby, które będą miały pod swoim okiem płace i kadry zajmą się tworzeniem archiwów wszystkich dokumentów z zakresu płac, jak i kadr naszej firmy.

Outsourcing w firmie

Jak widać outsourcing w firmie to bardzo dobre wyjście i można je polecić właściwie każdej firmie znajdującej się na terenie kraju, bez względu czy to w naszym czy za granicą. Stosując taki zabieg, oszczędzamy, a zaoszczędzone pieniądze, będziemy mogli przeznaczyć na rozwój naszej działalności, na premię dla najlepszych pracowników, czy też modernizację obecnego sprzętu. Zatem, nie należy zwlekać z tą decyzją i czas rozejrzeć się za zewnętrzną firmą, która zajmie się świadczeniem powyższych usług dla naszej firmy.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz