OC bez rozmowy z agentem

OC bez rozmowy z agentemBez aktualnego ubezpieczenia OC żaden samochód nie może poruszać się po drogach. Kary za jego brak są dotkliwe, stąd raz w roku każdy kierowca przedłuża umowę, lub zawiera ją z nowym ubezpieczycielem. Wielu kierowców zdecyduje się na tę pierwszą opcję, mimo niecałkowitego zadowolenia z usług, aby tylko uniknąć konieczności spotkań i rozmów z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych. Na szczęście coraz większą popularnością cieszą się kalkulatory OC.

Oszczędność czasu

Przy wyborze ubezpieczenia OC kalkulator pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Zamiast umawiać się na osobne spotkania z przedstawicielami kilku firm, można wstępnie wyliczyć ofertę, a następnie skontaktować się z wybranym ubezpieczycielem. To wszystko jest możliwe bez wychodzenia z domu.

Możliwość porównania

Używając tych internetowych formularzy można także łatwo i wygodnie porównać kilka ofert. Wybranie polisy dla siebie wymaga wprawdzie nieco wysiłku, jednak z pewnością się on opłaci. Niższa składka, większe zniżki, dodatkowe, atrakcyjne pakiety – oferty „szyte na miarę” są o wiele korzystniejsze, niż decydowanie się podpisanie standardowej umowy z pierwszym ubezpieczycielem z brzegu.

Bezpieczeństwo danych

Nie należy obawiać się o dane, które są wpisywane do formularza. Otrzymuje je tylko firma, która w dodatku zobowiązuje się na mocy prawa nie przekazywać ich osobom postronnym. Kalkulatory OC wymagają takich danych, jak wiek kierowcy, czasami miejsce zamieszkania lub stan cywilny, a także informacje o spowodowanych w ostatnich latach kolizjach na drodze. Najlepiej podać je szczerze – jedynie wtedy użycie kalkulatora ma sens. Już przy podpisywaniu umowy ubezpieczyciel może bez trudu zweryfikować prawdziwość podanych danych.

Jak działa kalkulator OC?

Gotowy formularz wymaga podania zestawu danych na swój temat, oraz na temat swojego pojazdu. Po rzetelnym wypełnieniu pól (warto przygotować dowód rejestracyjny pojazdu) system wylicza wysokość składki. To bardzo prosty, wygodny sposób na świadome podjęcie decyzji o ubezpieczeniu.

Oblicz wysokość ubezpieczenia za pomocą https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz