Minicasco – dla kogo?

Minicasco to rozwiązanie dedykowane takim kierowcom, którym generalnie zależy na tanim ubezpieczeniu, okrojonym, po prostu dostosowanym do ich wymagań.

Czy warto zabezpieczyć się przed kradzieżą auta?

A chodzi przede wszystkim o to, że w przypadku zniszczenia naszego samochodu – gdy straty wynoszą powyżej 70% jego wartości rynkowej bądź najzwyczajniej w świecie jego kradzieży, dostaniemy pełne odszkodowanie. Jeżeli jednak zniszczenia będą mniejsze, na przykład zostaną tylko zbite lampy, to pieniędzy nie dostaniemy. Takie rozwiązanie jest bardzo uczciwe, ponieważ wypadki i kradzieże nie należą do rzadkości. O ile o wypadkach mówi się w polskich mediach na okrągło, to o kradzieżach już rzadziej. Fakt, nie są one może aż tak bardzo spektakularne, ale jednak prawda jest taka, że bez najmniejszego cienia wątpliwości ani wypadku, ani kradzieży swojego samochodu, żaden z kierowców niestety nie może wykluczyć…

Ubezpieczenie dla wymagających kierowców

Raczej każdy zgodzi się z tym, że ubezpieczycieli w Polsce, którzy posiadają w swojej ofercie minicasco, jest całkiem sporo. Generalnie o wybór takich ubezpieczeń nie ma najmniejszego sensu się obawiać, wszystko jest pod kontrolą. Nieco większy problem jest wtedy, kiedy jesteśmy naprawdę wymagającymi kierowcami, którym bardzo zależy na tym, aby najzwyczajniej w świecie dostać wybitnie fantastyczne warunki ubezpieczenia. Jednakże i w tej materii nie powinniśmy napotkać na bardzo duży problem. Wystarczy sprawdzić opinie o ubezpieczycielach, skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń minicasco, a także porównywarki. I wtedy będzie nam dane natrafić na takie ubezpieczenie komunikacyjne, dzięki któremu w przypadku kradzieży bądź znacznego zniszczenia samochodu, na całe szczęście nie pozostaniemy na pastwę losu. Sporo interesujących informacji na temat minicasco znajdziemy przede wszystkim w internecie – są tam zarówno ogólne informacje o takich ubezpieczeniach, ale również bardzo interesująca oferta. Miejmy nadzieję, że każdy znajdzie odpowiednie ubezpieczenie dla siebie.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz