Kwiaty za granicę

Czy warto zamawiać kwiaty? Wielu zastanawia się nad tym, chociaż wydawać by się mogło, ze sprzedaż wysyłkowa w naszym kraju jest dość szeroko rozpowszechniona. Niestety inaczej jest jeśli chodzi o wysyłkę roślin.

Do tego typu dostawy podchodzimy zazwyczaj sceptycznie. Skąd biorą się nasze obawy, zwłaszcza, ze w krajach zachodnich, zamawianie kwiatów z wysyłką pod wskazany adres jest na porządku dziennym?

Obawy przed zaniedbaniami

Otóż wciąż mamy obawy przed zaniedbaniami dotyczącymi, jeśli nie sprzedaży, to samej wysyłki. Boimy się, że niewłaściwe warunki transportu sprawia, że zamawiany przez nas bukiet, nie będzie spełniał naszych oczekiwań. Kwiaty nie będą wyglądały tak pięknie i świeżo jak przy zakupie i zapłacimy właściwie za samą usługę, a nie za to, o co tak naprawdę nam chodzi. Boimy się również tego, ze zamawiając, możemy nie otrzymać towaru na czas, a przy zamówieniu kwiatów jest to szczególnie ważne. Jeśli chodzi o wysyłkę na terenie kwiatów, usługi typu: kwiaty z dostawą warszawa czy kwiaty z dostawą Wrocław, sprawa wygląda nieco inaczej. Gorzej jest gdy mowa o wysyłce do innych krajów. Kwiaty za granicę sporo kosztują, a co ważniejsze, musimy mieć świadomość, że czas transportu będzie dłuższy aniżeli w przypadku przesyłek krajowych.

Przesyłka kwiatów za granicę

Dlatego chcąc przesłać kwiaty za granice musimy upewnić się, że dana kwiaciarnia spełnia wszelkie standardy dotyczące właściwego transportu kwiatów, to jest czy zapewnia kwiatom właściwą temperaturę i wilgotność podczas dostawy. Zamawiając w internecie możemy liczyć na dużo większy wybór jeśli chodzi o odmiany kwiatów. Na pewno nie spotkamy się z takim w kwiaciarniach tradycyjnych. Bez trudu w Internecie można znaleźć kwiaty z Holandii czy innych krajów, prestiżowo zajmujących się ich uprawą. Możemy też zamówić je w dowolnie wybrane miejsce. Takie kwiaty zielona góra to żaden problem. Ważne jest jednak by upewnić się, że nasza przesyłka dotrze do odbiorcy we właściwym czasie i we właściwej formie – takiej, jaką posiadał bukiet w momencie jego zamówienia.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz