Karta sportowa nagrodą dla pracownika

Praca ponad siły już dawno przestała być dominująca w polskich przedsiębiorstwach. Coraz większa liczba właścicieli firm zdaje sobie sprawę z faktu, że należy ogromną wagę przywiązywać do tego, aby pracownicy byli wypoczęci oraz zrelaksowani. Pozwala to na bardziej efektywną pracę, która bezpośrednio przekłada się na wzrost przychodów całej firmy.

Okazuje się, że właściwie przygotowane miejsca relaksu w biurach nie są wystarczające, a odpowiednio zaplanowany odpoczynek po pracy jest bardzo istotny. Dlaczego więc nie zapewnić swojemu pracownikowi odpowiedniej rozrywki?

Bilety do kina

Firmy już od dłuższego czasu oferują bilety do kina dla pracowników. To popularne rozwiązanie stosowane na przykład w przypadku personelu, który w danym okresie nie przebywał na zwolnieniu lekarskim. Nagroda oraz docenienie najbardziej wydajnych osób może przyczynić się do ich większego zadowolenia i wzrostu motywacji do pracy. Inną, również bardzo powszechną metodą gratyfikacji, jest karta sportowa. Zasilenie jej odpowiednią kwotą pieniędzy daje mnóstwo możliwości obdarowanemu. To właśnie on decyduje o tym, w jaki sposób oraz w jakim miejscu wykorzysta zgromadzone środki.

Drobne prezenty

Jak się okazuje, stosowanie takich drobnych prezentów przynosi korzyści obydwu stronom. Pracownicy mają dodatkową motywację do pracy, a właściciele firm mogą być spokojni o efekty ich działań. Bardzo ważną zaletą jest także zwolnienie od podatku dochodowego od osób fizycznych do kwoty 380 złotych. Pracownicy mogą sami zarządzać środkami i wybierać między świadczeniami sportowymi a kulturalnymi. Każdy więc znajdzie rozrywkę dokładnie odpowiadającą swoim wymaganiom oraz zainteresowaniom.

Wzrost motywacji

Karta sportowa nagrodą dla pracownikaWzrost motywacji pracowników jest w dzisiejszych czasach bardzo istotny. Wszystkie nowoczesne firmy nastawione są na wysoką sprzedaż oraz coraz większy zysk, dlatego też efektywna i sprawna praca to priorytet w każdym przedsiębiorstwie. Stosowanie rozwiązań takich jak karty sportowe może sprawić, że wzrost satysfakcji pracowników będzie jeszcze bardziej dynamiczny.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz