Kalkulatory najlepszym sposobem na wysokie ceny OC

18 Lis

Kalkulatory najlepszym sposobem na wysokie ceny OCJeśli ktoś orientuje się w polityce i ogólnie obserwuje działania na najwyższych szczeblach władzy, doskonale się orientuje, że elementem wprowadzania tak zwanej dojnej zmiany jest tworzenie nowych podatków i podnoszenie opłat, które są w różny sposób zakamuflowane, by była możliwość sfinansowania dzięki temu programów rządowych, w których pieniądze trafiają do ludzi bezpośrednio. Efekt oczywiście jest taki, że oddajemy państwu znacznie więcej niż nieliczni dostają potem do kieszeni, ale taki już urok socjalizmu i ultralewicowych rządów gospodarczych.

Wzrost kosztów OC

Jedną z takich ukrytych opłat, które rosną drastycznie w wyniku działań rządu w wyniku zmian w kontrolowanym przez państwo największym towarzystwie ubezpieczeniowym, są szaleńcze wzrosty kosztów OC. Sięgają one nawet kilkudziesięciu procent i nie jest to niczym, co powinno nas zaskakiwać. Zdarzą się osoby, u których wzrost kosztów ubezpieczenia samochodu w ciągu roku się podwoi, a można spokojnie zakładać, że w przyszłym roku będzie jeszcze drożej, więc osoby, którym właśnie teraz kończy się ochrona ubezpieczeniowa, powinny być w zasadzie zadowolone, że odnowienie polisy mają teraz, a nie za kilka miesięcy. Jest to oczywiście niewielkie pocieszenie, ponieważ z kieszeni paruje im spora suma pieniędzy. Warto wykorzystać kalkulatory OC, by była to suma przynajmniej trochę mniejsza.

Kalkulator OC

Ubezpieczenia oc kalkulator to narzędzie, które porównuje koszty ubezpieczenia u różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Dopóki ubezpieczyciel sterowany przez państwo utrzymywał sensowne stawki, reszta rynku się do niego dostosowywała. Dzisiaj to właśnie PZU napędza spiralę drożyzny i w ślad z nim idą inne towarzystwa ubezpieczeniowe. Marsz w górę jest jednak nierówny i niektóre firmy przyśpieszają bardziej, a inne trochę mniej. Trudno oczekiwać, że znajdzie się ofertę lepszą od zeszłorocznej, ale niemal na pewno znajdzie się propozycja, która pozwoli nam zaoszczędzić przynajmniej kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset złotych.

Oblicz wysokość ubezpieczenia https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz