Finansowanie posiłków

Finansowanie posiłkówKażdy dobrze wie, że lunch stanowi integralną część każdego dnia pracy. W trakcie obiadu możemy bowiem zregenerować swoje siły, a także zjeść coś dobrego i pożywnego. Oczywiście codzienne korzystanie z usług różnego rodzaju restauracji i kawiarni jest kosztowne. Niemniej, jako pracodawcy, możemy zdecydowanie zminimalizować koszty ponoszone przez naszych pracowników, zyskując tym samym ich lojalność i czystą, ludzką wdzięczność.

Zapewni nam to specjalna karta podarunkowa, która umożliwi dofinansowanie posiłków. Z pewnością pracodawców zainteresuje fakt, że tego typu karta restauracyjna jest zwolniona ze składek ZUS, nie jest także opodatkowana podatkiem VAT, co oczywiście powoduje, że stosunkowo niskim kosztem możemy nagrodzić najlepszych pracowników.

Zobacz: posiłki profilaktyczne dla Twoich pracowników

Dla nich samych jest to doskonała okazja do tego, aby skorzystać z usług ogromnej liczby restauracji, kawiarni, barów i pubów, w których będą mogli odpocząć od ciężkich obowiązków pracowniczych. Niezwykle atrakcyjne jest to, że za pomocą karty restauracyjnej możemy płacić w Internecie. Wszelkie transakcje są oczywiście bezpłatne. Wszystko to sprawia, że pracownik nie jest niczym ograniczony, w sposób swobodny może wybierać miejsce i formę swojego posiłku.

Karty przedpłacone dla pracowników firm

Innym sposobem nagradzania są karty przedpłacone. Mogą one zostać wykorzystane na wiele różnych sposobów, także do sfinansowania posiłków. W każdej chwili pracownik może rozszerzyć jej możliwości poprzez zasilenie ją dowolną sumą pieniężną. Jest to bez wątpienia bardzo wygodna forma korzystania z licznych promocji i zniżek w wielu sklepach i punktach usługowych w Polsce i poza granicami kraju.

Koszt motywowania pracowników

Motywowanie pracowników poprzez dofinansowanie posiłków bądź innych form aktywności nie jest specjalnie kosztowne. Na rynku istnieje mnóstwo przedsiębiorstw, które zajmują się produkcją i wdrażaniem tego typu kart. Wiele ofert uwzględnia dodatkowe zniżki dla firm, co z pewnością jest bardzo atrakcyjne. Koszt jest więc niski, korzyści natomiast nie sposób zliczyć. Warto więc zainteresować się tego typu metodami motywacyjnymi.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz