Dlaczego nie zarabiamy na programach partnerskich?

2 Mar

Dlaczego nie zarabiamy na programach partnerskich? Owszem, sporo osób zarabia na programach partnerskich, ale jednak bardzo dużo webmasterów zarabia grosze, jeśli nie najzwyczajniej w świecie nic.

Co można powiedzieć takim webmasterom, którzy chcą zarabiać na programach partnerskich, ale póki co nie wychodzi to im zbytnio?

Program dostosowany do naszej strony

Przede wszystkim powinniśmy mieć na uwadze to, że program partnerski powinien być zawsze dostosowany do profilu naszej strony internetowej. Czyli jeżeli prowadzimy stronę internetową ze śmiesznymi obrazkami, siłą rzeczy strzałem w dziesiątkę jest współpraca z jednym ze sklepów internetowych oferujących właśnie nadruki na koszulkach. Ludzie z poczuciem humoru w wielu przypadkach noszą śmieszne koszulki – nie zawsze, ale jednak to dostrzegalny. Nic w tym dziwnego, przecież śmieszne koszulki są naprawdę interesujące. Jeżeli konwersja sprzedaży jest niska, to bardzo prawdopodobne, iż naszymi odbiorcami jest zła grupa docelowa. Albo po prostu ta biedniejsza część internautów, która nie jest w stanie pozwolić sobie na zakupy w Sieci…

Zaufanie

Bardzo często nie zarabiamy pieniędzy na programach partnerskich również dlatego, iż najzwyczajniej w świecie jesteśmy kantowani. W naszym interesie jest to, aby współpracować z zaufanymi wydawcami, którzy traktują swoich partnerów po przyjacielsku. Po prostu nie chcemy być oszukiwani na prowizjach, kliknięciach, etc. Na całe szczęście bardzo pozytywna wiadomość jest w tym momencie taka, że większość programów partnerskich działających w naszym kraju mimo wszystko prezentuje bardzo wysoki poziom, a przynajmniej pod względem moralności i przestrzegania zasad polskiego prawa nie można nic im zarzucić. Oczywiście odpowiedzią na pytanie zawarte w tytule tego tekstu może być także kiepska odwiedzalność strony. Nawet najbardziej komercyjny temat, który w teorii mógłby dać nam dziesiątki tysięcy złotych, nie będzie w stanie w żaden sposób pozytywnie się przysłużyć, jeżeli zapomnimy o tym, jak wielce istotne jest to, aby po prostu promować się w Sieci!

Więcej na stronie https://www.salesmedia.pl/

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *