Czy warto kupić nowy iPhone X?

Z pewnością nie jest łatwo wybrać obecnie jeden, najlepszy dla siebie model smartfona – rynek jest bowiem bardzo bogaty w tego rodzaju sprzęty, a co chwilę pojawiają się nowe, kolejne. Doszło już do tego, że i po trzech miesiącach od zakupu można uznać swój telefon za stary, ponieważ często pojawiają się już jego nowsze wersje.

Ci, którzy interesują się nowymi technologiami z pewnością wiedzą już sporo o smartfonie od firmy Apple – konkretnie o modelu iPhone X. Jednak i tak powinni nieco powtórzyć swoje informacje, jeśli zamierzają go kupić. Z kolei ci, którzy dopiero rozważają taki zakup i zastanawiają się czy może ów model nie byłby dla nich najlepszy, będą na pewno zadowoleni z możliwości dowiedzenia się o nim więcej!

Kilka słów o modelu X

Prezentowany model miał swoją premierę pod koniec zeszłego roku. Od tamtego czasu niewątpliwie zainteresowanie nim stale rośnie. Niektórzy mieli już okazję go przetestować, a inni niestety jeszcze nie. Wszyscy ci, którzy go przynajmniej przez jakiś czas używali, są jednak w większości zachwyceni. Trudno się zatem dziwić, że tak wiele osób go poszukuje. Na pewno minusem jest w związku z tym cena – produkt nie jest tani. Jednak każdy, kto ceni sobie solidność marki Apple wie doskonale, że sprzęty z jabłkowym logo nie są tanie. Można więc pominąć tą wadę i skupić się raczej na zaletach!

Model X miał swoją premierę w 10 rocznicę wprowadzenia iPhone’a na rynek, więc musiał być spektakularny. W roku 2018 będą miały premierę kolejne wersje X – ta jednak jest podstawowa, klasyczna i warta takiej daty premiery.

Czy warto kupić nowy iPhone X?

Zalety nowego iPhone’a

 Zalety modelu iPhone X są liczne – przede wszystkim doskonale on wygląda. Naprawdę prezentuje się obłędnie, a przy tym jest bardzo wygodny w użyciu. Telefon jest spory, ale jak na smartfony w sumie mały – przy tym nieco cięższy od innych. W związku z tym jest jednak bardziej solidny i można go spokojnie obsługiwać jedną ręką. Najważniejsza zaleta to jednak ekran – można powiedzieć, że w sumie cały iPhone jest ekranem. Do tego dochodzą najnowsze technologie i najnowszy wyświetlacz Super Retina 5,8 cala.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz