Chcesz stworzyć dobry newsletter?

12 Kwi

Chcesz stworzyć dobry newsletter?Chcesz stworzyć dobry newsletter? Zależy Ci na tym, aby był on przemyślany a informacje w nim zawarte trafne? Okazuje się, że wcale nie jest to łatwe zadanie i konieczne staje się przeanalizowanie kilku niezwykle istotnych aspektów, które pozwolą nam dokonać najlepszego wyboru ze wszystkich możliwych. Jest to niebywale ważną sprawą wobec czego postarajmy się o tym nie zapominać ani na moment. Musisz przeanalizować wiele rzeczy. Pierwszą będzie format. Zwykle mailing tradycyjny wybierany jest w formacie HTML. Nie bez powodu nazywa się go przekleństwem newsletterów.

Wiadomość tekstowa

Warto jest zdawać sobie sprawę z faktu, że zdecydowana większość użytkowników zamiast wydumanych graficznie treści woli otrzymywać po prostu zwykły tekst. Wybór należy oczywiście do ciebie, ale podobne kwestie nie mogą zostać zbagatelizowane. Mając na uwadze podobne aspekty będziesz w stanie wpłynąć na wybór najlepszego rozwiązania ze wszystkich dostępnych na rynku. Odpowiednie przygotowanie merytoryczne pozwoli Ci wpłynąć na wybór najlepszego wariantu ze wszystkich dostępnych na rynku. Bardzo ważne staje się, aby kodować newsletter, tak jakby nie istniał CSS, chyba że postanowisz używać go tylko lokalnie.

Format HTML

O ile jeszcze większość z nas jest w stanie skupiać swoje wysiłki na walce z interpretacją stylów to poprzez poszczególne przeglądarki możemy zupełnie zapomnieć o tym, że istnieje ponad tuzin różnych klientów e-mail, a każdy z nich wyświetla HTML i CSS na swój sposób. Pamiętaj również o tym, gdy zdecydujesz się na newsletter w formacie HTML to należy zadbać o to, ażeby projekt rzeczywiście odzwierciedlał swój początkowy zamysł. Zdając sobie sprawę z podobnych kwestii będziesz w stanie dokonać wyboru najlepszego ze wszystkich możliwych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz